Menu

data: 30.04.2018 r.

firma: Scan-Partner Sp. z o.o.

miejscowość: Rzgów

 

 

Początek majówki był dla nas niezwykle przyjemny. Odwiedziliśmy jednego z naszych klientów - firmę Scan-Partner mieszczącą się w miejscowości Rzgów, niedaleko Łodzi.

 

Zdjęcie przedstawia Pana Piotra, pracownika firmy Scan-Partner, którego pasją są motocykle i.. podróże :)

 

 

Dziękujemy za spotkanie i życzymy wielu przygód! :) 

data: 14.05.2018 r.

firma: Mercedes-Benz Grupa Wróbel (Mirosław Wróbel Sp. z o.o.)

miejscowość: Wrocław/Pietrzykowice

 

 

Tym razem odwiedziliśmy firmę Mercedes-Benz Grupa Wróbel, dla której kilka miesięcy temu realizowaliśmy duże zlecenie - pokrowce na fotel kierowcy dla nowych autobusów MPK Wrocław, o czym możecie przeczytać tu.

 

Na zdjęciu widzimy przesympatycznego Pana Tomasza, który sprawuje stanowisko doradcy handlowego ds. sprzedaży samochodów ciężarowych w firmie Mercedes-Benz.

 

 

Dziękujemy za miłe spotkanie! :) 

data: 19.05.2018 r.

firma: Mobilcar S.C. 

miejscowość: Dobrzeń

 

 

Firma Mobilcar specjalizuje się m.in. w wykonywaniu zabudów użytkowych (warsztatowych, wieloosobowych) dla klientów indywidualnych oraz dla służb alarmowych (gazowych, wodno-kanalizacyjnych itp.).

 

Firma ta tworzy wnętrza dostosowane do potrzeb i wymagań klientów, zaś naszym zadaniem jest zaprojektowanie odpowiednich pokrowców, które będą z tym wnętrzem idealnie współgrać :)

 

Zdjęcie przedstawia zawsze uśmiechniętego i niezwykle pomocnego Pana Marcina, który jest pracownikiem działu handlowego w firmie Mobilcar.

 

Bardzo dziękujemy za spotkanie! :) 

Created with Webwave CMS

Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.